Kategoria B

Szukasz ośrodka który pozwoli Ci jak najszybciej zostać dobrym kierowcą i z powodzeniem zdać egzamin na prawo jazdy? Dobrze trafiłeś! ;)

Kurs prawa jazdy kategorii możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat, natomiast do samego egzaminu możesz przystąpić miesiąc przed osiemnastką.
Kurs składa się z zajęć teoretycznych realizowanych w formie ćwiczeń i wykładów oraz zajęć praktycznych,
które są przeprowadzane na naszym placu manewrowym oraz w ruchu drogowym.

Podczas części teoretycznej instruktor przedstawią zasady ruchu drogowego z naciskiem na tematy które sprawiają najwięcej problemów podczas egzaminów państwowych oraz podstawy techniki i taktyki jazdy samochodem. Zajęcia praktyczne rozpoczynają się po ukończeniu szkolenia teoretycznego. Jazdy po mieście odbywają się między innymi po trasach egzaminacyjnych. Podczas praktyki ćwiczone są wszystkie zadania egzaminacyjne oraz sytuacje w których kandydaci na kierowców jak i sami kierowcy popełniają najwięcej błędów.  Godziny jazd staramy się w miarę możliwości dopasować do dyspozycji naszych kursantów. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym teoretycznym i praktycznym przeprowadzonym na identycznych zasadach jak egzamin państwowy.

Jako nieliczni posiadamy własny samochód egzaminacyjny FIAT 500 oraz VOLKSWAGEN UP wyposażone w certyfikowany system rejestrujący spełniający wymagania MORD.
Dlatego możesz uczyć się i zdawać egzamin państwowy tym samym pojazdem- który będziesz dobrze znać
Aby rozpocząć kurs potrzebujesz numer Profilu kandydata na kierowcę (PKK) utworzony przez wydział komunikacji w Twojej miejscowości.
Sprawdź kiedy odbywa się najbliższy kurs w Twoim mieście.
Zapraszamy do niezobowiązującego zapisu online skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wszystkie szczegóły.