O nas

Ośrodek szkolenia kierowców Auto Moto Akademia to sprawdzona marka..  Wypuściliśmy na polskie drogi setki profesjonalnie wyszkolonych kierowców wszystkich kategorii. Działamy na terenie miasta Limanowa
Prowadzimy kursy na prawo jazdy kat.B, szkolenia techniki jazdy oraz jazdy defensywnej.
Dlaczego my?
Sercem szkoły jest kadra instruktorska, która składa się z ludzi wykonujących swoją pracę z wielką pasją. Każdy z instruktorów posiada odpowiedni staż w szkoleniu dlatego potrafi w szybki sposób dopasować metody szkoleniowa tak aby nauka była skuteczna i przyjemna.
Kursy prowadzone są w kameralnych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta.
Instruktorzy dobrze znają swoich kursantów i ich najczęściej popełniane błędy, starają się je eliminować od pierwszych godzin zajęć.
W miarę możliwości godziny zajęć dopasowane są do dyspozycji naszych uczniów.

Jako nieliczna szkoła w regionie w ofercie mamy podstawienie naszych pojazdów na egzamin państwowy- dlatego też często możesz nas spotkać w MORD ;)

Zapraszamy do KONTAKTU z naszym biurem.